ČINNOST

prodej

PRODEJ NEMOVITOSTÍ

Zajišťujeme našim klientům kompletní servis v oblasti prodeje, pronájmu nemovitostí a vyhledávání nemovitostí. Naše dlouholetá zkušenost v oboru a profesionalita garantuje Vaši spokojenost. Našim klientům se věnujeme individuálně a dle jejich požadavků. Neváhejte nás proto kontaktovat. Rádi pomůžeme i Vám s Vaší nemovitostí.

zhodnoceni

ZHODNOCENÍ FINANCÍ V NEMOVITOSTECH

ATDK Real se poslední roky transformuje svojí náplní a specializuje se na zhodnocování finančních prostředků v oblasti nemovitostí. Do této role nám pomohla přání klientů a jejich dlouholetá důvěra v naše schopnosti. Právě díky těmto schopnostem a zkušenostem jsme schopni zajistit nemovitost, která dokáže zhodnotit Vaše finanční prostředky bez výrazných rizik. V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat.

vyhledavani

VYHLEDÁVÁNÍ NEMOVITOSTÍ

ATDK Real svým klientům nabízí kompletní servis v oblasti vyhledávání nemovitostí. Pro zkušené makléře není problém najít vhodné nemovitosti na pronájem, prodej či k investici. K poptávkám přistupuje ATDK Real zásadně individuálně a výsledkem je řada spokojených klientů. V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat.

odhad

ODHAD

Dokážeme zajistit profesionální odhad jakékoliv nemovitosti. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

sluzby

SLUŽBY KLIENTŮM

Nabízíme doplňkové služby pro naše klienty v rámci kompletního servisu: Právní poradenství v oblasti nemovitostí, odhad nemovitostí, zprostředkování financování nemovitostí, poradenství…

financovani

FINANCOVÁNÍ

ATDK Real může díky spolupráci se svými partnery nabídnout poradenství v oblasti financování nemovitostí a zprostředkovat výhodné služby na míru klientům.

KAŽDÉMU PROJEKTU VĚNUJEME MAXIMÁLNÍ PÉČI. SLEDUJEME NEJLUKRATIVNĚJŠÍ NEMOVITOSTI NA TRHU. NAŠE PRÁCE JE UDĚLAT VŠE PRO MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST KLIENTŮ.