O NÁS

historie

ATDK Real vzniklo v roce 1995 (původní název Ramesse), jako další realitní a investiční společnost při ATDK.

Dlouhodobě jeden z nejaktivnějších řetězců na realitním trhu se zaměřením na středostavovskou klientelu a realizující široké spektrum jejich požadavků. Postupně rostl zájem o služby ATDK Real a s růstem velkých zakázek došlo k výrazné profilaci společnosti a ke specializaci jednak na pozemky, jednak na zcela konkrétní exkluzivní zakázky VIP klientely.

Častým požadavkem klientů je naprostá diskrétnost.

Historie

ATDK Real je zavedená realitní a investiční společnost s kontinuální tradicí od roku 1995.

Přestože množství realizovaných zakázek ATDK Real, spokojenost klientů a následně rostoucí zájem a služby realitní kanceláře mohl směřovat společnost směrem ke kvalitě, od roku 1997 dochází ke stále větší koncentraci na realitní investiční činnost a od roku 2007 k přeměně společnosti na jednoznačně zakázkovou a investiční. Zároveň dochází k zásadní transformaci z velké kvantity na kvalitu, jako prvořadý cíl.

Zaměření:

Realitní a investiční společnost ATDK Real se v prvé řadě zabývá vlastními investicemi do nemovitostí a exkluzivními realizacemi zakázek pro VIP klienty, společnosti a instituce.

Hlavními specializacemi je:

  • – Vyhledávání a získávání nejvýhodnějších a strategicky nejlépe umístěných investičních pozemků v ČR
  • – Vyhledávání a získávání nejvýhodnějších a strategicky nejlépe umístěných výnosových činžovních domů na dobrých místech v ČR
  • – Vyhledávání a získávání nemovitostí (rezidencí, sídel, aj.) pro VIP klienty a instituce výhradně na zakázku na základě zcela konkrétních zadání
  • – Prodej a koupě nemovitostí VIP klientů a institucí
 
Způsob práce
ATDK Real klade důraz na vysokou kvalitu a profesionalitu, proto pracuje pouze na zakázku a výhradně na základě oboustranné souhlasné dohody zúčastněných stran.

Plně respektuje požadavky svých klientů a partnerů, zásadně neposkytuje veřejné informace svých klientů a ctí soukromí, proto s nemovitostmi pracuje diskrétně a většinu nemovitostí nikde veřejně neinzeruje.

Historie

V hledáčku máme jen ty nejlépe umístěné pozemky, činžovní nebo rodinné domy, pro jejichž získání děláme maximum. Svou činnost postupně zaměřujeme na vyhledávání strategických nemovitostí na základě konkrétních zadání a tím nalézt maximálně odpovídající řešení specifických požadavků našich klientů. Velmi pečlivě prověřujeme všechny důležité aspekty všech projektů a snažíme se stále zvyšovat úroveň poskytovaných služeb. Zodpovědný přístup a maximální profesionální příprava je pro nás samozřejmostí. Jdeme ruku v ruce s politikou dlouhodobého přínosu  při zhodnocení nemovitostí

PhDr. Michal Müller

jednatel a zakladatel společnosti

KAŽDÉMU PROJEKTU VĚNUJEME MAXIMÁLNÍ PÉČI. SLEDUJEME NEJLUKRATIVNĚJŠÍ NEMOVITOSTI NA TRHU. NAŠE PRÁCE JE UDĚLAT VŠE PRO MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST KLIENTŮ.